Pasożyty a zdrowie

eją alternatywy? Otóż tak, jak najbardziej - Biorezonans. Myślicie może, znając zasadę działania tego typu urządzeń "jakim cudem ma mi to pomóc?!" - bardzo prosto, a co najważniejsze, bezboleśnie. Biorezonans od dawna zajmował

Pasożyty a zdrowie

Pasożyty kontra biorezonans

Co jeśli mając nieprzyjemność posiadania pasożytów, nie chcemy się poddawać bolesnym zabiegom lub faszerować lekami aby się ich pozbyć? Czy istnieją alternatywy?

Otóż tak, jak najbardziej - Biorezonans. Myślicie może, znając zasadę działania tego typu urządzeń "jakim cudem ma mi to pomóc?!" - bardzo prosto, a co najważniejsze, bezboleśnie. Biorezonans od dawna zajmował się tym zagadnieniem i z łatwością wypleni nawet najbardziej uparte robaki z Twojego organizmu. Wystarcz parę już parę zabiegów i wszystko co było nie tak z Twoim ciałem, wróci do normy!

Nie zwlekaj dłużej i nie narażaj swojego zdrowia, skorzystaj z badania i terapii biorezonansowej aby pozbyć się wszelkich pasożytów czym prędzej!


Parę słów o tasiemcu - pasożycie

Tasiemiec uzbrojony, soliter (Taenia solium) ? jeden z gatunków tasiemców (Cestoda), które pasożytują w przewodach pokarmowych kręgowców, w tym człowieka. W przeciwieństwie do tasiemca nieuzbrojonego posiada on haczyki i przyssawki, za pomocą których przytwierdza się do ściany jelita cienkiego. Może również się pojawiać w innych częściach ciała.

Rozmnażanie
Jest on obupłciowy. W każdym członie z osobna rozwijają się narządy rozrodcze męskie i żeńskie. Męskie najczęściej rozwijają się nieco wcześniej, aby zmniejszyć ryzyko samozapłodnienia w obrębie jednego proglotydu. Może jednak dochodzić do zapłodnienia pomiędzy członami z przedniej i tylnej części strobil. Najkorzystniejsze jest jednak zapłodnienie pomiędzy członami dwóch różnych tasiemców. Dochodzi wtedy do wymieszania (rekombinacji) materiału genetycznego. Rozwój tasiemców jest złożony, najczęściej występuje kilka pokoleń larwalnych i przynajmniej jeden żywiciel pośredni.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tasiemiec_uzbrojony


Testy na pasożyty a ich trafność

Nawet jeśli ktoś się badał pod tym kątem i otrzymał wynik negatywny, wcale nie znaczy to że jest zupełnie wolny od robali - testy nie zawsze wszystko wykryją, a jak jest dobrze to już dalej nie sprawdzasz - prawda?

Gdy przyjrzymy się bliżej metodom wykrywania pasożytów, zauważymy że żaden test nie jest w pełni skuteczny, często margines błędu jest dość spory. Więc czemu takie właśnie metody się stosuje? Nie wynaleziono lepszych? Otóż nie, nauka idzie do przodu i biorezonans stoi na wysokości zadania jeśli chodzi o szybkie i pewne wykrywanie pasożytów - szansa na prawdziwy wynik wynosi ponad 90%!

Podsumowując, jeśli jeszcze się nie przebadałeś, zrób to niezwłocznie. Nawet jeżeli już się badałeś, zrób to jeszcze raz, ale teraz nową metodą - wiesz już jaką, prawda?